Evim Kadıköy

2500 Konut

Projenin tamamlanma yüzdesi: 3%

ANKA Evim Kadıköy Proje Künyesi

PROJE KÜNYESİ

Proje Adı:
Evim Kadıköy

Yeri:
Kadıköy

Arsa Alanı:
38.600 m²

Yeşil Alan:
17.400 m²

Konut Adedi:
2.500

Konut Büyüklükleri:
46- 696 m²

Mimarlık Ofisi:
AE Mimarlık

Telefon:
444 38 11

Sosyal Olanaklar:
Resepsiyon, Concierge, Housekeeping, Daireye özel malzeme deposu, 24 saat güvenlik, Business center, Zen bahçeleri, Toplatı odası, Kütüphane, Sinema odası, Salon Lounge, Sauna, Fitness, Squash Court, Çocuk oyun odası, SPA, Açık-Kapalı yüzme havuzu

Proje açık adresi:
Merdivenköy mah. Mandıra cd. Yıldırım sk. no:55 Kadıköy – İstanbul

Projenin internet sitesine gitmek için tıklayınız.
Proje Görselleri
Proje Maketi Görselleri

Asya’yı Avrupa’ya bağlayan bir köprüdür Kadıköy. Tarih kokan sokaklardır. Masmavi denizin üstünde martıların dansıdır. En iyi gün batımı manzarasıdır. Bazen de püfür püfür bir vapurun yan tarafında oturmaktır Kadıköy.

Kadıköy’e dair ne varsa EvimKadıköy’de…

Ve şimdi birçok şaire ilham vermiş İstanbul’un bu güzide semtinde, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yeni bir yaşam başlıyor. Fikirtepe’de ilk olma özelliği taşıyan EvimKadıköy, bulunduğu lokasyon itibariyle Kadıköy’ün renkli hayatını sakinlerine sunuyor.

Kat planlarımız güncellenmektedir.

Sosyal Olanaklar

Evim Kadıköy’de, günün nasıl geçtiğini anlamayacağınız birçok sosyal aktiviteyle iç içe olacaksınız. İster kahvaltıdan önce biraz yüzün, isterseniz günün yorgunluğunu otantik bir masajla üzerinizden atın. Açık/kapalı havuz, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, yürüyüş/koşu parkuru, kütüphane ve okuma odası gibi aktiviteler de sizi bekliyor olacak. Ayrıca resepsiyon, concierge, 24 saat güvenlik, business center, toplantı odası, housekeeping ve daireye özel tahsisli depo gibi residence hizmetlerden de faydalanacaksınız.

EvimKadıköy Butik Çarşı

Evim Kadıköy sadece konut ve ofisten oluşan bir proje değil. Zemin katlarda cadde boyunca uzanan ünlü markaların mağazalarından oluşan ve sakinlerinin her türlü ihtiyacına cevap verecek bir de butik çarşısı var. Her türlü alışverişinizi artık siteden dışarı çıkmadan, kolayca ve keyifle yapabileceksiniz.EvimKadıköy’ün butik çarşısında bulunan restaurant-cafe, eczane, giyim-kozmetik-aksesuar, market, kuaför, banka şubeleri, GSM operatörleri, pastane, çiçekçi, seyahat acentası vb… mağazaları her türlü ihtiyacınıza cevap vermek için sizleri bekliyor.

sosyalyasam

ADRES:
Merdivenköy mah. Mandıra cad. Yıldırım sk. no:55 Kadıköy/İstanbul

TELEFON:
444 38 11

WEB:
http://www.evimkadikoy.com

Adınız ve Soyadınız (zorunlu)

Mail Adresiniz

Telefon Numarası (zorunlu)

Konu

Mesajınız (zorunlu)

Back to Top